اطلاعیه های اتاق

اطلاعیه های اتاق

به گزار روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع فعالان اقتصادی می‌رساند ، بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی به منظور تسریع در قطعیت پرونده‌های مالیاتی و جلوگیری از تطویل فرآیند دادرسی مالیاتی، مهلت استفاده از بخشودگی جرایم مالیاتی تا تاریخ ۱۶ دی ماه سال ۱۴۰۱ تمدید گردیده است.
نمایشگاه اختصاصی و تخصصی ایران در پاکستان با مجوز سازمان توسعه تجارت و از سوی شرکت مدیریت بین‌المللی تجارت و رویداد آرسا از تاریخ 18 تا 20 بهمن امسال در محل هتل کنتینانتال شهر لاهور برگزار خواهد شد.
در اجرای موافقت اصولی شماره 5874/14/ص مورخ 02/07/1401 اتاق ایران مبنی بر تاسیس و ثبت " انجمن دارندگان نشان های تجاری پوشاک ایران " در اتاق ایران، مقرر گردید تا مجمع عمومی موسسین انجمن مزبور در ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 08/08/1401 در محل سالن طبقه اول ساختمان جدید اتاق بازرگانی ایران به نشانی: تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی(فرصت)، پلاک 175 با رعایت تشریفات قانونی برگزار شود. لذا بدینوسیله از کلیه فعالین در این حوزه دعوت می نماید از روز چهار شنبه مورخ 27/07/1401 الی پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 07/08/1401 جهت ثبت نام و تکمیل مدارک عضویت به معاونت استان‌ها و تشکل های اتاق ایران واقع در تهران – خیابان طالقانی نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) شماره 175 طبقه چهارم مراجعه نمایند. شایان ذکر است که مهلت یاد شده جهت ثبت نام و تکمیل مدارک قابل تغییر و تمدید نمی باشد. دستور جلسه : بررسی و…
به اطلاع می رساند بر اساس جدیدترین بخشنامه گمرک جمهوری اسلامی ایران به شماره 1401/846448 ، امکان ترخیص نسیه برای نهادهای تولید اعم از مواد اولیه، ماشین آلات، کالاهای واسطه ای، تجهیزات و لوازم یدکی فراهم گردید. جهت دریافت فایل بخشنامه اینجا کلیک فرمائید.
به اطلاع می رساند اتاق بازرگانی کرمانشاه در نظر دارد هفتمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه با رویکرد دانش بنیان را با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران و دانشگاه رازی دی ماه سال جاری در کرمانشاه برگزار کند.
به اطلاع می‌رساند ، بر اساس اطلاع رسانی صورت گرفته از سوی اتاق بازرگانی ایران ، نخستین اجلاس تجارت محصولات کشاورزی و غذا ۲۷ مهرماه در محل ساختمان اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود
 به اطلاع می رساند بر اساس اطلاع رسانی صورت گرفته از سوی اداره کل امور مالیاتی استان زنجان موضوع تفویض اختیار بخشودگی جرایم قابل اظهار نظر به منظور تسریع در قطعی سازی پرونده های مالیاتی و جلوگیری از تطویل فرآیند دادرسی مالیاتی ابلاغ شده است.
 به اطلاع می رساند، بر اساس اطلاع رسانی صورت گرفته مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات، رفع ممنوعیت صادرات انواع دستمال کاغذی صرفاً توسط واحدهای تولیدی منوط به ثبت آمار تولید در سامانه بهین یاب با رعایت سایر مقررات و ضوابط مربوطه بلامانع می باشد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اطلاع رسانی صورت گرفته از سوی اتاق بازرگانی ایران مراسم بزرگداشت سالروز ملی صادرات در تاریخ شنبه سی‌ام مهرماه سال جاری در سالن اجلاس سران با حضور رئیس جمهور محترم و عده کثیری از فعالان اقتصادی برگزار خواهد شد با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته فی مابین سازمان توسعه تجارت ایران و نهاد ریاست‌جمهوری در خصوص این رویداد بزرگ ملی مقرر گردیده است تمامی شرکت کنندگان جهت حضور در مراسم ملزم به ثبت نام الکترونیکی از طریق لینک E-Tpo.ir باشد.
به اطلاع فعالان اقتصادی و صادرکنندگان محترم می رساند، حسب اطلاع رسانی صورت گرفته، مهلت ثبت نام در سامانه متقاضیان حضور در مراسم بیست و ششمین دوره گرامیداشت روز ملی صادرات به نشانی e-tpo.ie تا ساعت 24روز سه شنبه مورخ 19/7/1401 می باشد. با عنایت به مدت محدود و غیر قابل تمدید بودن تاریخ مذکور، ثبت نام تا این تاریخ مقدور خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، بر اساس اطلاع رسانی صورت گرفته نمایشگاه بین المللی خرما و صنایع غذایی ابوظبی امارات 15 الی 17 آذرماه برگزار می شود.
برای دریافت مصوبات جلسات 62، 63، 65، 66 هیئت مقررات زدایی اینجا کلیک کنید
 به اطلاع می رساند، بر اساس مصوبات جلسه هشتاد و نهم کمیته اقدام ارزی کشور و با عنایت به اهمیت اقدام صادرکنندگان در خصوص مصوبه اخیر ( بند ۲ ) و عدم امکان تمدید مهلت تعیین شده توسط کمیته اقدام ارزی، موارد جهت اطلاع ذینفعان و فعالان و صادرکنندگان به حضور اطلاع رسانی میگردد.
قابل توجه فعالان اقتصادی استان، بنابر اعلام سازمان امور مالیاتی زنجان و با توجه به مهلت قانوني تسلیم اظهارنامه اشخاص حقوقی تا 31 تیرماه، امکان تسلیم اظهارنامه تا پایان روز شنبه يكم مردادماه برای مودیان محترم امکان پذیر ميباشد.
در اجرای موافقت اصولی شماره 12885/14/ص مورخ 16/12/1400 کمیته سیاستگذاری و ساماندهی تشکل ها مبنی بر تاسیس و ثبت " فدراسیون زراعت و باغبانی" در اتاق ایران مقرر گردید تا مجمع عمومی موسسین فدراسیون مزبور در ساعت 13 روز یکشنبه مورخ 12/04/1401 در محل طبقه یک ساختمان جدید اتاق ایران با رعایت تشریفات قانونی برگزار شود. لذا بدینوسیله از کلیه فعالین در این حوزه دعوت می نماید از روز چهارشنبه مورخ 01/04/1401 الی پایان وقت اداری روز چهار شنبه مورخ 08/04/1401 جهت ثبت نام و تکمیل مدارک عضویت به معاونت استانها و تشکل های اتاق ایران واقع در تهران – خیابان طالقانی نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) شماره 175 طبقه چهارم مراجعه نمایند. شایان ذکر است که مهلت یاد شده جهت ثبت نام و تکمیل مدارک قابل تغییر و تمدید نمی باشد. دستور جلسه : بررسی و تصویب اساسنامه. انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان. تعیین ورودیه و حق عضویت.…
در اجرای موافقت اصولی شماره 12659/14/ص مورخ 11/12/1400 کمیته سیاستگذاری و ساماندهی تشکل های اتاق ایران مبنی بر تاسیس و ثبت " انجمن شرکتهای فضای کار اشتراکی" در اتاق ایران، مقرر گردید تا مجمع عمومی موسسین انجمن مزبور در ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 22/03/1401 در محل سالن جلسات طبقه اول ساختمان جدید اتاق ایران به نشانی تهران – خیابان طالقانی- نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) شماره 175 با رعایت تشریفات قانونی برگزار شود. لذا بدینوسیله از کلیه فعالین در این حوزه دعوت می نماید از روز دوشنبه مورخ 16/03/1401 الی پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 21/03/1401 جهت ثبت نام و تکمیل مدارک عضویت به معاونت استانها و تشکل های اتاق ایران واقع در تهران – خیابان طالقانی نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) شماره 175 طبقه چهارم مراجعه نمایند. شایان ذکر است که مهلت یاد شده جهت ثبت نام و تکمیل مدارک قابل تغییر و تمدید نمی باشد. دستور…
پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، کشاورزی ، دام و طیور، شیلات، آبزیان و صنایع وابسته ـ بغداد در تاریخ 19 لغایت 22 تیرماه 1401 در نمایشگاه بین المللی بغداد برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 22720846-021 تماس حاصل فرمائید.
احتراما طبق اعلام اتاق تهران، یک هیات تجاری 14 نفره از ایالت جمهوری کارلیا فدراسیون روسیه به سرپرستی رودیونوف دیمیتری آندریویچ، معاون نخست وزیر این ایالت و فعال در زمینه های لجستیک، چوب، محصولات چدنی برای تولید کاغذ، ماشین آلات، ابزارسازی، کشتی سازی، مهندسی دیزل، انرژی های تجدیدپذیر، تامین نهاده های خوراک در شیلات و پرورش ماهی در ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 9 خرداد 1401 در اتاق بازرگانی تهران حضور خواهند یافت. علاقمندان برای ثبت نام و حضور در این رویداد می توانند به بخش رخدادهای اقتصادی وب سایت اتاق تهران به ادرس www.tccim.ir مراجعه کنند. لازم به ذکر است جزئیات زمینه فعالیت شرکت های روسی در سایت مذکور درج شده است.
هم‌زمان با برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و کوبا در تهران و سفر یک هیأت تجاری از این کشور به ایران، معاونت امور بین‌الملل اتاق ایران در نظر دارد یک همایش تجاری با حضور غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، کابریساس معاون نخست‌وزیر کوبا و همچنین جمعی از شرکت‌های کوبایی برگزار کند.در این همایش که در روز دوشنبه 26 اردیبهشت از ساعت 14:30 تا 16:30 در اتاق ایران برگزار خواهد شد شرکت‌های کوبایی با زمینه فعالیت در حوزه‌های موادغذایی و صنایع غذایی، دارو و واکسن، نفت و تجهیزات نفتی حضور خواهند داشت. علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد می‌توانند از اینجا (https://chambertrust.ir/iran-cuba) فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.
به اطلاع می رساند بر اساس اعلام بانک شهر در راستای تشریک مساعی اطلاع رسانی خدمات قابل ارائه به شرکت‌ها و بازرگانان و تجار عضو اتاق بازرگانی زنجان، بانک شهر شعبه زنجان آمادگی ارائه کامل خدمات بانکی در کلیه زمینه ها اعم از ریالی، شامل افتتاح حساب ، انواع سپرده ها و خدمات الکترونیک، تسهیلات ریالی، صدور انواع ضمانتنامه و اعتبارات اسنادی در اسرع وقت و علی‌الخصوص در شرایط تحریمی فعلی صدور انواع حواله های ارزی را دارا می باشد.
به اطلاع می رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن آزمایشگاههای همکار آزمون استان زنجان در ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخ 09/03/1401 در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان برگزار می شود. لذا از فعالین این حوزه دعوت به عمل می آید تا با دردست داشتن کارت عضویت یا بازرگانی معتبر ازاتاق بازرگانی و همچنین در صورت ارسال نماینده با در دست داشتن معرفینامه و روزنامه رسمی شرکت مربوطه درجلسه مزبور حضوربهم رسانند. همچنین داوطلب عضویت در هیئت مدیره می بایست از روز دوشنبه مورخ 05/02/1401 لغایت روز سه شنبه مورخ 03/03/1401 جهت ثبت نام و تکمیل مدارک به امرو تشکل های اتاق مراجعه نمایند.
 به اطلاع فعالان محترم اقتصادی به ویژه صادرکنندگان می رساند، بر اساس اعلام وزارت امور خارجه و بر اساس نامه وزارت کشاورزی اقلیم کردستان عراق مبنی بر تداوم حذف عوارض گمرکی شامل مالیات و تعرفه گمرکی از محصول خیار وارداتی به اقلیم کردستان عراق که بیشتر تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت سال جاری وضع شده بود و نیز ممنوعیت واردات سیب زمینی خوراکی به اقلیم کردستان عراق که تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت سال جاری وضع گردیده بود، مراتب اطلاع رسانی میگردد.
 بر مبنای ماده 238 اصلاحی قانون مالیات‌های مستقیم، از تاریخ 13/10/1400 چنانچه مؤدي نسبت به اوراق تشخيص/مطالبه/استرداد ماليات صادره، معترض باشد مي ‌تواند ظرف سي ‌روز از تاريخ ابلاغ، شخصاً يا به وسيله وكيل ‌تام ‌الاختيار خود از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی www.my.tax.gov.ir یا روش پستی و یا مراجعه مستقیم به باجه خدمات مؤدیان ادارات امور مالیاتی، اعتراض خود را همراه با دلایل، اسناد، مدارک و مستندات مربوط به ادارات کل امور مالیاتی مربوطه ارائه و تقاضای رسیدگی مجدد نماید. مؤدیان می‌توانند همزمان با ثبت اعتراض به برگ تشخیص/ مطالبه/ استرداد مالیات ، با توجه به نوع فعالیت خود، از میان مراجعی مانند اتاق‌های اصناف، بازرگانی، صنایع، معادن، کشاورزی، تعاون، مجامع حرفه ای و حسب مورد سایر مراجع قانونی، یکی را به عنوان نماینده خود جهت شرکت در هیأت حل اختلاف مالیاتی معرفی نماید. در غیر اینصورت؛ سازمان امور مالیاتی با توجه به…
?به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع می رساند بر اساس اعلام سرپرست معاونت بین الملل اتاق ایران، اتاق مشترک ایران و قطر در نظر دارد هیئت تجاری همزمان با نمایشگاه Qatar project 2022 از 15 لغایت 21 خرداد ۱۴۰۰ به دوحه اعزام نماید.

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…