اطلاعیه های اتاق

اطلاعیه های اتاق

قابل توجه فعالان اقتصادی استان، بنابر اعلام سازمان امور مالیاتی زنجان و با توجه به مهلت قانوني تسلیم اظهارنامه اشخاص حقوقی تا 31 تیرماه، امکان تسلیم اظهارنامه تا پایان روز شنبه يكم مردادماه برای مودیان محترم امکان پذیر ميباشد.
در اجرای موافقت اصولی شماره 12885/14/ص مورخ 16/12/1400 کمیته سیاستگذاری و ساماندهی تشکل ها مبنی بر تاسیس و ثبت " فدراسیون زراعت و باغبانی" در اتاق ایران مقرر گردید تا مجمع عمومی موسسین فدراسیون مزبور در ساعت 13 روز یکشنبه مورخ 12/04/1401 در محل طبقه یک ساختمان جدید اتاق ایران با رعایت تشریفات قانونی برگزار شود. لذا بدینوسیله از کلیه فعالین در این حوزه دعوت می نماید از روز چهارشنبه مورخ 01/04/1401 الی پایان وقت اداری روز چهار شنبه مورخ 08/04/1401 جهت ثبت نام و تکمیل مدارک عضویت به معاونت استانها و تشکل های اتاق ایران واقع در تهران – خیابان طالقانی نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) شماره 175 طبقه چهارم مراجعه نمایند. شایان ذکر است که مهلت یاد شده جهت ثبت نام و تکمیل مدارک قابل تغییر و تمدید نمی باشد. دستور جلسه : بررسی و تصویب اساسنامه. انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان. تعیین ورودیه و حق عضویت.…
در اجرای موافقت اصولی شماره 12659/14/ص مورخ 11/12/1400 کمیته سیاستگذاری و ساماندهی تشکل های اتاق ایران مبنی بر تاسیس و ثبت " انجمن شرکتهای فضای کار اشتراکی" در اتاق ایران، مقرر گردید تا مجمع عمومی موسسین انجمن مزبور در ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 22/03/1401 در محل سالن جلسات طبقه اول ساختمان جدید اتاق ایران به نشانی تهران – خیابان طالقانی- نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) شماره 175 با رعایت تشریفات قانونی برگزار شود. لذا بدینوسیله از کلیه فعالین در این حوزه دعوت می نماید از روز دوشنبه مورخ 16/03/1401 الی پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 21/03/1401 جهت ثبت نام و تکمیل مدارک عضویت به معاونت استانها و تشکل های اتاق ایران واقع در تهران – خیابان طالقانی نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) شماره 175 طبقه چهارم مراجعه نمایند. شایان ذکر است که مهلت یاد شده جهت ثبت نام و تکمیل مدارک قابل تغییر و تمدید نمی باشد. دستور…
پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، کشاورزی ، دام و طیور، شیلات، آبزیان و صنایع وابسته ـ بغداد در تاریخ 19 لغایت 22 تیرماه 1401 در نمایشگاه بین المللی بغداد برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 22720846-021 تماس حاصل فرمائید.
احتراما طبق اعلام اتاق تهران، یک هیات تجاری 14 نفره از ایالت جمهوری کارلیا فدراسیون روسیه به سرپرستی رودیونوف دیمیتری آندریویچ، معاون نخست وزیر این ایالت و فعال در زمینه های لجستیک، چوب، محصولات چدنی برای تولید کاغذ، ماشین آلات، ابزارسازی، کشتی سازی، مهندسی دیزل، انرژی های تجدیدپذیر، تامین نهاده های خوراک در شیلات و پرورش ماهی در ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 9 خرداد 1401 در اتاق بازرگانی تهران حضور خواهند یافت. علاقمندان برای ثبت نام و حضور در این رویداد می توانند به بخش رخدادهای اقتصادی وب سایت اتاق تهران به ادرس www.tccim.ir مراجعه کنند. لازم به ذکر است جزئیات زمینه فعالیت شرکت های روسی در سایت مذکور درج شده است.
هم‌زمان با برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و کوبا در تهران و سفر یک هیأت تجاری از این کشور به ایران، معاونت امور بین‌الملل اتاق ایران در نظر دارد یک همایش تجاری با حضور غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، کابریساس معاون نخست‌وزیر کوبا و همچنین جمعی از شرکت‌های کوبایی برگزار کند.در این همایش که در روز دوشنبه 26 اردیبهشت از ساعت 14:30 تا 16:30 در اتاق ایران برگزار خواهد شد شرکت‌های کوبایی با زمینه فعالیت در حوزه‌های موادغذایی و صنایع غذایی، دارو و واکسن، نفت و تجهیزات نفتی حضور خواهند داشت. علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد می‌توانند از اینجا (https://chambertrust.ir/iran-cuba) فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.
به اطلاع می رساند بر اساس اعلام بانک شهر در راستای تشریک مساعی اطلاع رسانی خدمات قابل ارائه به شرکت‌ها و بازرگانان و تجار عضو اتاق بازرگانی زنجان، بانک شهر شعبه زنجان آمادگی ارائه کامل خدمات بانکی در کلیه زمینه ها اعم از ریالی، شامل افتتاح حساب ، انواع سپرده ها و خدمات الکترونیک، تسهیلات ریالی، صدور انواع ضمانتنامه و اعتبارات اسنادی در اسرع وقت و علی‌الخصوص در شرایط تحریمی فعلی صدور انواع حواله های ارزی را دارا می باشد.
به اطلاع می رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن آزمایشگاههای همکار آزمون استان زنجان در ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخ 09/03/1401 در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان برگزار می شود. لذا از فعالین این حوزه دعوت به عمل می آید تا با دردست داشتن کارت عضویت یا بازرگانی معتبر ازاتاق بازرگانی و همچنین در صورت ارسال نماینده با در دست داشتن معرفینامه و روزنامه رسمی شرکت مربوطه درجلسه مزبور حضوربهم رسانند. همچنین داوطلب عضویت در هیئت مدیره می بایست از روز دوشنبه مورخ 05/02/1401 لغایت روز سه شنبه مورخ 03/03/1401 جهت ثبت نام و تکمیل مدارک به امرو تشکل های اتاق مراجعه نمایند.
 به اطلاع فعالان محترم اقتصادی به ویژه صادرکنندگان می رساند، بر اساس اعلام وزارت امور خارجه و بر اساس نامه وزارت کشاورزی اقلیم کردستان عراق مبنی بر تداوم حذف عوارض گمرکی شامل مالیات و تعرفه گمرکی از محصول خیار وارداتی به اقلیم کردستان عراق که بیشتر تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت سال جاری وضع شده بود و نیز ممنوعیت واردات سیب زمینی خوراکی به اقلیم کردستان عراق که تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت سال جاری وضع گردیده بود، مراتب اطلاع رسانی میگردد.
 بر مبنای ماده 238 اصلاحی قانون مالیات‌های مستقیم، از تاریخ 13/10/1400 چنانچه مؤدي نسبت به اوراق تشخيص/مطالبه/استرداد ماليات صادره، معترض باشد مي ‌تواند ظرف سي ‌روز از تاريخ ابلاغ، شخصاً يا به وسيله وكيل ‌تام ‌الاختيار خود از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی www.my.tax.gov.ir یا روش پستی و یا مراجعه مستقیم به باجه خدمات مؤدیان ادارات امور مالیاتی، اعتراض خود را همراه با دلایل، اسناد، مدارک و مستندات مربوط به ادارات کل امور مالیاتی مربوطه ارائه و تقاضای رسیدگی مجدد نماید. مؤدیان می‌توانند همزمان با ثبت اعتراض به برگ تشخیص/ مطالبه/ استرداد مالیات ، با توجه به نوع فعالیت خود، از میان مراجعی مانند اتاق‌های اصناف، بازرگانی، صنایع، معادن، کشاورزی، تعاون، مجامع حرفه ای و حسب مورد سایر مراجع قانونی، یکی را به عنوان نماینده خود جهت شرکت در هیأت حل اختلاف مالیاتی معرفی نماید. در غیر اینصورت؛ سازمان امور مالیاتی با توجه به…
?به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع می رساند بر اساس اعلام سرپرست معاونت بین الملل اتاق ایران، اتاق مشترک ایران و قطر در نظر دارد هیئت تجاری همزمان با نمایشگاه Qatar project 2022 از 15 لغایت 21 خرداد ۱۴۰۰ به دوحه اعزام نماید.
نمایشگاه اختصاصی ایران در آلماتی قزاقستان دهم تا دوازدهم تیرماه امسال به همت شرکت توسعه رویدادهای نمایشگاهی و تجاری و با همکاری اتاق مشترک ایران و قزاقستان برگزار خواهد شد.
نمایشگاه تخصصی ج.ا.ایران در مرکز نمایشگاه و کنفرانس اسلام آباد پاکستان از تاریخ ۲۸ الی ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران برگزارمی گردد. با عنایت به ظرفیت های موجود و متنوع صادرات در بازار ۲۰۰ میلیون نفری کشور پاکستان کلیه صادرکنندگان کشور می توانند از این فرصت استثنایی استفاده نمایند. متقاضیان می توانند از طریق شماره تماس های ۸۸۸۵۷۰۲۷-۰۲۱ و ۰۹۹۰۵۱۸۱۶۴۲ جهت دریافت اطلاعات و ثبت نام اقدام نمایند.
به اطلاع میرساند بر اساس اعلام سازمان صنعت معدن و تجارت استان و بر اساس نامه دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت صادرات کالاهای فلزی، فلزات غیر آهنی، کنسانتره مس، سرب و روی و ... منوط به عرضه در بورس کالای ایران می باشد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اعلام معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی منضم به نامه های دفتر امور بین الملل و سازمانهای تخصصی و وزارت امور خارجه در خصوص اعلام ممنوعیت واردات برخی کالاهای کشاورزی از جمله محصولات کشاورزی نظیر محصولات لبنی انواع میوه و سبزیجات و آجیل از کشورهای عضو اتحادیه اروپا آمریکا و کانادا از ابتدای سال جاری2022؛ با توجه به این موضوع فرصت پیش آمده برای صادرات محصولات کشاورزی به بلاروس مهیا می باشد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اطلاع رسانی انجام شده از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، واردات ماهی سالمون به صورت زنده تازه و منجمد شده به منظور خوردن و همچنین بچه ماهی جهت پرورش بر اساس اعلام کمیته مدیریت دامپزشکی اقلیم کردستان عراق از ایران مجاز می باشد.
اعضای اتاق مشترک ایران و برزیل در نظر دارند فرصت‌های تجاری در برزیل را طی نشستی یکشنبه ۳ بهمن ساعت ۱۴ در اتاق ایران بررسی کنند.
 به اطلاع می رساند بر اساس نامه سازمان حفظ نباتات کشور ، صادرات خشکبار و میوه کیوی به مقصد کشور روسیه به ارائه گواهی آنالیز سوم برای اخذ گواهی بهداشت گیاهی نیاز ندارد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اعلام معاونت استان ها و تشکل های اتاق بازرگانی ایران و نامه مدیر کل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران، پاویون تخصصی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی پرود اکسپوی روسیه در بازه زمانی ۱۸ لغایت ۲۲ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ گزار می شود.
برنامه سفر خط منظم حمله کانتینر به بنادر نواشیما و کاندلا از مبدا چابهار و بالعکس اطلاع رسانی شده که به شرح فایل پیوست می باشد.
مصوبات پنجاه و چهارمین نشست هیات مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار اطلاع رسانی شده که به شرح فایل پیوست می باشد.
احتراماً پیرو پیگیری های صورت گرفته توسط شورای ملی گفتگوی دولت و بخش خصوصی در خصوص بند ط تبصره (1) قانون بودجه 1400 ، (لیست صنایع مشمول تعرفه گاز 30 درصدی در سال 1400 منتشره از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت) به پیوست جهت استحضار اعلام می گردد.
 به اطلاع می رساند، صادر کنندگان محصولات کشاورزي که قصد صادرات به کشور ژاپن را دارند ، قبل از هرگونه اقدام با مراجعه به سایت سازمان به آدرس www.ppo.ir بخش معاونت قرنطینه، زیربخش دفتر قرنطینه، فولدر شرایط قرنطینه اي صادرات فهرست محصولاتی که کشور ژاپن از دریافت آنها خودداري می نماید مطلع گردند.
 به اطلاع می رساند بر اساس اعلام وزارت علوم تحقیقات و فناوری دوره آموزشی الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت روز یکشنبه 26 دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۶ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اعلام معاونت استان ها و تشکل های اتاق بازرگانی ایران و بر اساس نامه اداره کل دفتر بازرگانی عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران نمایشگاه بین المللی سرمایه‌گذاری در بغداد عراق از تاریخ 8 الی 11 سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…