اطلاعیه های مهم و فوری

اطلاعیه های مهم و فوری

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، طرح شاخص مدیران خرید آبان1401 از سوی مرکز پژوهش های اتاق ایران مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی و پایش اصل 4 منتشر شده است. برای دریافت اینجا کنید
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به اطلاع فعالان اقتصادی استان زنجان می رساند، بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی استان به منظور جلوگیری از تبعات اجرای مواد قانون بودجه سال ۱۴۰۱ در خصوص موضوع مالیات صادرات موارد ذیل جهت استحضار و بهره برداری اطلاع رسانی میگردد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به استحضار ميرساند نمايشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران در شهر کراچي پاکستان از تاريخ 24 لغايت 29 دي ماه 1401 برگزار ميشود. باتوجه به ارتباطات گسترده تجاري-اقتصادي ايران و پاکستان، اين نمايشگاه فرصت مغتنمي براي حضور شرکت هاي توليدي، صادراتي و بازرگاني استان در بازار آن کشور ميباشد. لذا اتاق بازرگاني در نظر دارد زمينه حضور علاقمندان در اين نمايشگاه را با اعطاي يارانه 50 درصدي (از هر غرفه 9 متري و هزينه هاي سفر يک نفر غرفه دار) را فراهم نمايد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات تکميلي و ثبت نام (حداکثر تا پنجشنبه 10 آذرماه) با شماره تلفن هاي 02433463770 داخلي 201 (امور بين الملل) تماس حاصل فرمايند. 
دفتر نمایندگی ایران کد در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان آماده ارائه خدمات به عموم فعالان اقتصادی از سراسر کشور و استان زنجان می باشد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، طرح شاخص مدیران خرید شهریور 1401 از سوی مرکز پژوهش های اتاق ایران مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی و پایش اصل 4 منتشر شده است.
به اطلاع می‌رساند ، بر اساس نامه معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان و نامه اطلاع رسانی صورت گرفته از سوی سازمان توسعه تجارت ایران و با توجه به گسترش شایعاتی دال بر اعلام شماره حساب خزانه کل کشور به منظور واریز وجه المصالحه ریالی به ازای تعهدات ارزی ایفا نشده صادرکنندگان سال ۱۳۹۷، به اطلاع می رساند تا زمان اعلام رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و درج در وبسایت آن سازمان و متعاقب آن اطلاع رسانی آن اداره کل، از واریز وجه به هر حساب دیگری خودداری گردد.
به اطلاع می رساند، بر اساس اطلاع رسانی صورت گرفته از سوی سازمان جهادکشاورزی استان ، نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی و سیستم های آبیاری و نیز نمایشگاه تخصصی دام و طیور - شیلات و آبزیان - سم و کود و بذر از تاریخ ۳ الی ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین المللی کاسیپن زنجان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، طرح شاخص مدیران خرید مرداد 1401 از سوی مرکز پژوهش های اتاق ایران مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی و پایش اصل 4 منتشر شده است.
به اطلاع می رساند همایش تجاری ایران و هند به همراه جلسات و مذاکرات دو جانبه تجاری در قالب B2B و BSM در روز دوشنبه مورخ 2 خردادماه سال 1401 و از ساعت 10.30 صبح به میزبانی اتاق بازرگانی تهران برگزار می شود.علاقه مندان به حضور و ثبت نام در این رویداد می توانند به نشانی WWW.qrco.de/bcyFCQ مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188719011 تماس حاصل کنند.

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
دبیرخانه:
zanjanchamber2@zccima.ir irdirector@zccima.ir
روابط بین الملل:
international@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…