در هفتمین جلسه کارگروه ایجاد نمایشگاه مجازی نیازمندی های صنایع و توانمندی های واحدهای فناور مطرح شد

تولید؛ دانش بنیان؛ اشتغال آفرین؛ هدف سال جاری همه دستگاه ها باشد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، هفتمین جلسه از سلسله جلسات کارگروه ایجاد نمایشگاه مجازی نیازمندی های صنایع و توانمندی های واحد های فناور استان در سالن جلسات شهید شهریاری اتاق بازرگانی زنجان با حضور اعضا برگزار شد.

این کارگروه کار خود را از سال گذشته و در راستای برگزاری نمایشگاه مجازی نیازمندی های صنایع و توانمندی های واحد فناور استان ذیل جلسات کمیسیون فناوری و کسب و کارهای نوین اتاق بازرگانی زنجان آغاز کرده است و این جلسه خود را نیز با پیگیری دستور بررسی توانمندی شرکتها در برگزاری این نمایشگاه پیگیری کرد.

محسن حمیدی رئیس کمیسیون فناوری و کسب و کارهای نوین اتاق بازرگانی زنجان در این جلسه با بیان اینکه موضوع تولید دانش بنیان اشتغال آفرین باید در حد شعار نبوده و به عنوان هدف همه دستگاه ها و برنامه ریزی ها در نظر گرفته شود، اظهار کرد: موضوع توانمندی شرکت های دانش بنیان و فناور و توجه به این ظرفیت از سال گذشته در کمیسیون فناوری و کسب و کارهای نوین اتاق بازرگانی زنجان پیگیری شده و این کمیسیون از این منظر گام های مثبتی برداشته است.

وی با بیان اینکه صنایع ما نیازهای فراوانی دارد که با یک برنامه ریزی ویژه دقیق می توان از طریق شرکت‌های دانش بنیان برخی از این نیازها را رفع کنند، تصریح کرد: دستگاه ها باید برنامه محور حول موضوع تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در سال جاری حرکت کنند.

در ادامه این جلسه سایر اعضا نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند که از آن جمله می توان به بررسی و حل مشکلات ریشه ای واحدهای دانش بنیان، برنامه ریزی برای فعال کردن ظرفیت‌های شرکت های دانش بنیان و ارتباط آن برای رفع نیاز واحدهای فناور، برگزاری نمایشگاه مجازی و دیگر موارد اشاره کرد.

انتهای پیام.الف.میم

آخرین ویرایش در شنبه, 27 فروردين 1401 12:54

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…