رییس اتاق بازرگانی زنجان تاکید کرد: کمیسیون‌های تخصصی جهت پیشبرد اهداف، همواره نیازمند افراد تخصصی و اندیشه‌های نو هستند

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، اولین دیدار و نشست مشترک روسا، نواب روسا و دبیران کمیسیون‌های تخصصی این اتاق با رییس و جمعی از اعضای هیات رییسه به منظور ارایه گزارش و ارزیابی عملکرد سال گذشته و همچنین همفکری و تبیین رویکردها در سال جاری، شنبه مورخه اول اردیبهشت در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

رییس اتاق بازرگانی زنجان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر بابت عملکرد و فعالیت اعضای کمیسیون‌ها، ابراز کرد: ساماندهی کمیسیون‌های تخصصی به‌موجب جایگاه و نقش ویژه‌‌ی آنها در تحقق اهداف اتاق بازرگانی، یکی از خواسته‌های اصلی در دوره هشتم اتاق بازرگانی زنجان بود، بنابراین این مهم در همان ابتدای راه به‌طور مجدانه در دستور کار هیات رییسه قرار گرفت.

صمد یوسفی‌اصل با اشاره به اینکه کمیسیون‌های تخصصی بازوهای پرتوان اتاق‌‌های بازرگانی هستند که با شناسایی شکاف‌ها و موانع اقتصادی، نقشه راه مطالبه‌گری بخش‌خصوصی را ترسیم می‌کنند، افزود؛ کمیسیون‌های تخصصی اتاق بازرگانی همواره به نفرات جدید و باانگیزه نیاز دارد تا ضمن فراهم ساختن شاکله کارشناسی و فنی، بتوانند منتج به تولید ایده‌ها و راهکارهای مناسب در خصوص رفع مسایل جاری شوند.

وی همچنین تلاش برای فراهم ساختن شرایط، جهت حضور و برگزاری ماهانه جلسات کمیسیون‌های ملی در اتاق بازرگانی زنجان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد؛ ارتباط کمیسیون‌های اتاق بازرگانی زنجان با کمیسیون‌های ملی و تشکیل انجمن‌های متناظر آنها در اتاق، بیش از پیش در بهبود عملکرد و تحقق نتایج مطلوب، تاثیرگذار خواهد بود.

از جمله پیشنهادات اعضای حاضر در این نشست نیز ضمن ارایه گزارش و نقطه‌نظرات خود پیرامون برنامه‌های آتی، مطرح کردن مصوبات جلسات کمیسیون‌ها در شورای گفتگوی دولت و بخش‌خصوصی، بازدید از کارخانجات و واحدهای تولیدی استان، تشکیل کارگروه راهبردی SWOT جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت، فرصت‌ها و تهدیدهای اقتصادی استان، حضور دستگاه‌های ذیربط در جلسات کمیسیون‌ها و ... بود.

 

لطفا جهت مشاهده گزارش تصویری این نشست کلیک نمایید.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 02 ارديبهشت 1403 09:18

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
دبیرخانه:
zanjanchamber2@zccima.ir irdirector@zccima.ir
روابط بین الملل:
international@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…