اعزام هیات تجاری به نمایشگاه تکنولوژی و فناوری جیتکس (Gitex Global ) 2023 دبی به همت اتاق بازرگانی زنجان

رییس اتاق بازرگانی زنجان خبر داد:

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه تکنولوژی و فناوری جیتکس (Gitex Global ) 2023 دبی به همت اتاق بازرگانی زنجان


توسعه لبه های اقتصادی مولد بخش خصوصی در صنایع مختلف، بویژه حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات، مستلزم معرفی ظرفیت‌ها و همچنین آشنایی با آخرین دستاوردهای جوامع مختلف در بازارهای جهانی است.  

صمد یوسفی اصل اذعان داشت این نکته مهم را نباید فراموش کنیم که تکنولوژی و فناوری با همه پیچیدگی‌هایش به دنبال آسان کردن انجام کار است. بنابراین آموختن و درک زبان این نوآوری‌ها برای حفظ محیط زیست، ارتقای ویژگی‌های زندگی فردی و اجتماعی و توسعه فضای کسب و کار امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

این مقام مسئول تاکید کرد، ویژگی های بالقوه استان زنجان در حوزه IT و الکترونیک بر کسی پوشیده نیست اما برای تحقق هدف تبدیل این خطه به قطب IT و الکترونیک، نیازمند ایده‌پردازی، الگوبرداری، همفکری و تولید برنامه‌های مشترک و هدفمند است. وی در همین راستا ادامه داد اتاق بازرگانی زنجان با اتکا به وظایف ذاتی و همچنین فراهم ساختن زمینه‌های مناسب برای توسعه در حوزه  تکنولوژی و فناوری استان، تلاش میکند با اعزام هیات تجاری، در بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی جهان که سالانه در کشور امارات متحده عربی برگزار میشود حضوری قوی و مفید داشته باشد.

صمد یوسفی اصل، حضور فعال و موثر بخش خصوصی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی را بسیار سودمند دانست و خاطر نشان کرد نمایشگاه جیتکس(Gitex Global ) 2023 دبی بزرگترین رویداد منطقه در حوزه پایداری نوآوری فناوری، خدمات و استراتژی‌های ESG است.

وی این نمایشگاه، که ۲۴  لغایت ۲۸ مهر ۱۴۰۲ با عنوان "پیشبرد اهداف کربن‌زدایی با کمک دیجیتالی‌سازی"  برگزار خواهد شد را دروازه ورود به جهان ملموس تکنولوژی توصیف کرد و افزود با دیدن خلاقیت‌های شرکت‌های بزرگ تکنولوژی، ذهن خود را برای رفع چالش های محلی و جهانی پرورش میدهیم و می‌آموزیم چگونه ویژگی‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم.

صمد یوسفی اصل در پایان، ضمن تاکید بر اینکه برنامه اعزام هیات تجاری اتاق بازرگانی زنجان به نمایشگاه جیتکس(Gitex  Global) 2023 دبی با همکاری سازمان نصر و شرکت‌های فن‌آور برگزار می‌شود، به دیگر ویژگی‌های مهم این نمایشگاه از جمله بهره‌مندی از بزرگ‌ترین فرصت‌های موجود در حوزه اقلیمی، نمایش بهترین نوآوری‌ و فناوری‌ها برای اقدامات اقلیمی، فرصت جهانی سرمایه‌گذاری فناوری سبز، آینده‌ای دیجیتالی و پایدار پیش‌روی کسب وکارها اشاره کرد.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 مهر 1402 15:32

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
دبیرخانه:
zanjanchamber2@zccima.ir irdirector@zccima.ir
روابط بین الملل:
international@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…