سومین جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی با محوریت نظارت بر عرضه سموم و کودهای کشاورزی

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، سومین جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی با محوریت نظارت بر عرضه سموم و کودهای کشاورزی ظهر شنبه ۸ مهرماه در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

علی شاهمرادی رییس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی در این جلسه با تاکید بر لزوم تولید با استاندارد و سلامت محور در جامعه به‌ویژه در بخش تولیدات محصولات کشاورزی، اظهار کرد: متولی عرضه سموم و کودهای کشاورزی معین است و باید در مراکز مشخص و تعیین شده عرضه و نظارت شود.

وی با اشاره به اینکه نحوه نظارت بر فروشگاه‌های عرضه سموم و کود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، تصریح کرد: اتاق بازرگانی زنجان در دوره کنونی خود مباحث مرتبط با کشاورزی را با اهتمام جدی‌تری دنبال می‌کند.


از جمله مباحث مطروحه در این جلسه شامل اهمیت سلامت جامعه در گرو تولید محصولات کشاورزی، بازرسی و نظارت بر توزیع کودهای شیمیایی و مراکز عرضه سموم، محورهای عرضه مراکز این مواد، میزان مصرف و سموم مورد استفاده در محصولات تولیدی بخش کشاورزی و ... بود.

 

لطفا جهت مشاهده گزارش تصویری این جلسه به لینک ذیل مراجعه فرمایید.

 

سومین جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی با محوریت نظارت بر عرضه سموم و کودهای کشاورزی

 

 

آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 مهر 1402 07:57

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…