رئیس اتاق بازرگانی زنجان خبر داد:

استقبال گسترده فعالان بخش خصوصی استان زنجان از حضور و نشست اختصاصی رایزنان اقتصادی سفارت‌های ایران در جهان/ توسعه مناسبات و مراودات تجاری و اقتصادی زنجان و فعالان بخش خصوصی با کشورهای دیگر از اهداف حضور رایزنان اقتصادی در استان بود

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، صمد یوسفی اصل رئیس اتاق بازرگانی زنجان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه حضور 22 رایزن اقتصادی سفارت های جمهوری اسلامی ایران رد کشور های مختلف در استان زنجان، اظهار کرد: معرفی ظرفیت های تولیدی و صادراتی، سرمایه گذاری و توانمندی های استان در بخش های مختلف از اهداف اصلی این رویداد بود.

وی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی صورت گرفته برنامه های مختلفی برای رایزنان اقتصادی تدارک دیده شده بود، تصریح کرد: برگزاری دیدار چهره به چهره و اختصاصی با فعالان اقتصادی به صورت حضوری یکی از برنامه های اصلی بود که با استقبال بالا و گسترده بخش خصوصی استان روبرو شد و حدود 300 فعال اقتصادی طی مدت 3 ساعت با رایزنان دیدار و مذاکره اختصاصی داشتند.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه شناساندن ظرفیت ها در همه بخش ها از جمله شهرستان های استان از برنامه هایی است که اتاق بازرگانی زنجان به صورت جدی آن را دنبال کرده است، گفت: بر همین اساس برنامه بازدید از واحدهای تولیدی و صادراتی شهرستان طارم که توانمدی های بالقوه بالایی در خود دارد نیز در این برنامه ها دیده شده بود.

وی ادامه داد: همچنین بازدید از ظرفیت‌های گردشگری استان نیز در برنامه های حضور رایزنان اقتصادی سفارت‌های جمهوری اسلامی ایران در زنجان دیده شده بود.

یوسفی اصل با بیان اینکه در راستای معرفی توانمندی های علمی و دانشگاهی، بازدید از دانشگاه های زنجان نیز مورد اهتمام اتاق قرار گرفت و برنامه بازدیدی از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و پارک آن انجام شد، اظهار کرد: حضور رایزنان اقتصادی سفارات های ایران در کشورهای دیگر به یقین در ایجاد ارتباط اولیه در مراودات تجاری ما بین استان زنجان و جهان موثر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی زنجان در طول سال جاری در حوزه ایجاد ارتباطات تجاری و اقتصادی استان زنجان با کشورهای مختلف برنامه های خود را پیش خواهد برد، ابراز کرد: یکی از رسالت های اتاق تسهیل ارتباطات تجاری و اقتصادی ما بین تجار و کشورهای دیگر است که این مهم در رخداد اخیر در میزبانی از رایزنان اقتصادی به خوبی نمود پیدا کرد.
انتهای پیام/الف.میم

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…